Korkuluk Fiyatları ?

Korkuluk Fiyatları

 

Korkuluğun belirli bir fiyatı bulunmamaktadır. Uygulamanın durumuna göre değişen korkuluğun fiyatlarını, kullanılan malzemenin çokluğu ve kalitesi belirlemektedir. Bazı firmalar ara hatlarda müşterileri aldatarak plastik malzeme kullanarak düşük fiyatlar verebilmektedirler. Bu gibi durumlar karşısında müşterilerin dikkatli davranmalarını öneririz.

Korkuluk Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

1. Malzemenin kalitesi ve profil kalınlıkları
2. Kullanılacak malzemenin yoğunluğu
3. Firma kalitesi
4. İşin metrajı

Dikkat!.. Korkuluk Yaptırmadan Önce Lütfen Okuyunuz...

Hiç kimse hiçbir seyi daha kötü yapmadan daha ucuza satmaz.

Bir malın sadece fiyatına bakmak bazı hileleri kabul etmek demektir.

 

Bazı firmalar da, hammaddeye bazı diğer maddeler kattıkları gibi profil ve aksesuarları standartlarından daha ince bir şekilde yapabilmektedirler. Örneğin; alüminyum borular arasında bağlantıyı sağlayan ve diğer aksesuarlara göre daha kalın olan "dirsek"lerin içine plastik döşemektedirler. Bundan dolayı ilişkide olduğunuz firmanın ürünlerinin sertifikalı olup olmadığını kontrol edin. 

 

Standartlarına uygun olmayan malzemelerin kullanılması sonrasında borularda yüzey çillenmesi ve renk kararması gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında kalitesiz malzeme ve profesyonel olmayan ekiplerce yapılan uygulamalar kısa zamanda eğilmekte, bükülmekte veya kırılmaktadır.

Birçok müşteri, bu tarz firmalarla iş yaptıktan sonra yıkılan korkuluk uygulamalarının tamiri için bizleri aramışlardır. Buralardan, kötü uygulanmış küpeştelerin sonuçlarını göstermek için bazı kareler çektik.

Ucuz ve kalitesiz korkuluk uygulamalarının sonuçları...